Більше $ 1 млрд інвестувала у вітчизняний аграрний сектор міжнародна корпорація IFC

Україна має потенціал, щоб стати дешевим виробником високоякісного молока, зазначив представник компанії

uatv
24.06.2018

Фото Укрінформ-UATV

За останні 6 років Міжнародна фінансова корпорація IFC забезпечила більше $ 1 млрд інвестицій в розвиток аграрного сектора в Україні.

Про це під час круглого столу “Потенціал для фінансування молочних господарств і страхові рішення для майбутнього розвитку бізнесу” зазначив глава регіонального представництва IFC в Україні, Білорусі та Молдові Джейсон Пелмар, пише Агропортал.

“Сьогодні сільськогосподарські інвестиції займають третину загального портфеля інвестицій IFC в Україні”, – констатував він.

Також він додав, що Україна має потенціал, щоб стати дешевим виробником високоякісного молока, і IFC концентрує свою енергію в цьому напрямку.

“У березні IFC розпочала програму, яка допоможе модернізувати молочний сектор України і збільшити експорт молочної продукції. Програма націлена підтримувати розвиток молочних кооперативів і допомагати фермерам вводити стійкі і екологічні методи виробництва сільгосппродукції, які будуть відповідати міжнародним вимогам “, – повідомив Джейсон Пелмар.

Слід відмітити, що IFC є одним з найбільших іноземних інвесторів в українському агробізнесі.

Раніше повідомлялося, що в аграрний сектор економіки України інвестували $32,75 млрд, серед яких $25,19 млрд інвестували країни ЄС.

Джерело агропортал
дата 24.06.2018
категорії Економiка
поділитися
Топ новин на UA|TV