Бібліотекарка Наталія Виноградова розповіла, що читають сучасні діти в Україні (ВІДЕО)

uatv
18.01.2020
Фото UATV

Як змінилися українські бібліотеки, чи ходять туди діти, і що читають. Про все це нам розповіла героїня нового випуску програми “Палітурка” бібліотекар Наталія Виноградова.

Перш ніж стати фахівцем Центральної дитячої бібліотеки Києва ім. Тараса Шевченка, вона встигла отримати три вищі освіти, й навіть попрацювати економістом. Зараз же Наталія щаслива бібліотекарка.

“Я не думала, що бібліотечна справа стане моєю професією. Хоча вдома завжди було багато книг і мені подобалося виписувати формуляри”, – розповідає Наталія.

Після довгих пошуків себе, наша героїня вирішила отримати диплом бібліотекаря для себе. Потім, займаючись вихованням дітей, Наталія часто проходила повз бібліотеку, де зараз працює.

“На бібліотеці завжди висіло оголошення, що потрібні співробітники. Воно дуже довго там висіло. Я його спостерігала 10 років, і думала: “Може, мені влаштуватися в дитячу бібліотеку?” І так сталося, що це оголошення мене дочекалося”, – говорить Наталія.

Вона вже 5 років працює в бібліотеці. За цей час там багато чого змінилося.Тепер є електронна база, за несвоєчасно повернуті книги дітей не сварять, а навпаки – намагаються стати добрими приятелями.

Що стосується того, що діти тепер читають, то в них, як і в кожного покоління, є своя література.

“Що стосується сучасних дітей, то в них інший ритм життя. Добре це чи погано – життя покаже. Та література, якою ми зачитувалися, наприклад, Жюль Верн, уже не так популярна. Адже книги, де багато описів, зараз для дітей трохи важкуваті”, – зазначає бібліотекарка.

Які зараз тенденції на ринку дитячої літератури, і що діти читають – дивіться в повному випуску програми “Палітурка”.

Більше випусків програми “Палітурка” дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 18.01.2020
категорії Культура
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×