Безвізовому режиму з ЄС нічого не загрожує, – Шмигаль

uatv
18.09.2020
Фото Facebook Денис Шмигаль

Прем’єрміністр Денис Шмигаль заявив, що безвізовому режиму з Євросоюзом нічого не загрожує.

Про це він сказав під час години запитань до уряду у Верховній Раді, відповідаючи на запитання народного депутата Олексія Гончаренка (фракція “Європейська солідарність”), інформує UATV.

Зазначимо, що раніше західні партнери попередили українську владу про необхідність прозорого конкурсу на очільника САП. В іншому разі Україна може втратити співробітництво з МВФ і ЄС, а також навіть безвіз із Євросоюзом.

Про це вже заявила депутат Європарламенту від Німеччини, член Комітету в закордонних справах Віола фон Крамон.

“Поки міжнародне співтовариство зайняте Білоруссю, уряд України спішно підштовхує кандидатів, які не мають досвіду і порядності, до вибору глави САП. Уряд ставить під загрозу безвізовий режим із ЄС і подальшу допомогу в розмірі 1,5 млрд євро“, – написала вона на своїй сторінці у Twitter.

Зі свого боку Шмигаль запевнив, що “безвіз не відміняється”.

“Партнери України з ЄС, США абсолютно відверто заявляють про необхідність проведення прозорого конкурсу. На сьогодні ми дотримали всіх процедур, які прописано законодавством України. Далі питання лишається до відкритості та прозорості конкурсу. Давайте подивимося, як відбудеться конкурс, спільно із громадським суспільством, парламентом. Я впевнений, що все буде зроблено абсолютно в межах чинного законодавства”, – сказав прем’єр.

Раніше ВР ухвалила закон про розвідку, а також виділила на ремонт доріг 2,2 млрд грн замість субсидій.

Джерело UATV
дата 18.09.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×