Безпліддя в Україні: письменниця Маргарита М розповіла про нову книгу (ВІДЕО)

uatv
24.02.2020
Скрін з відео

Маргарита М – письменниця, автор романів “Tabula Rasa. Хід білими”, “Tabula Rasa. Хід чорними”. Працює жінка під псевдонімом.

Маргарита розповідає, що завжди любила писати. Вона будувала успішну кар’єру в сфері економіки, але без письменства просто не могла. А коли жінка втомилася від попередньої роботи, зрозуміла, що потрібно писати. Тоді у неї вже була стара заготовка, і Маргарита вирішила її доопрацювати.

“Взагалі ця книга, вона десь схожа на сценарій. Це не просто роман у тому вигляді, як звикли до нього читачі. Там короткі фрази, мова хештегів і sms-ок, – каже Маргарита. – Я вірю, що це дуже кінематографічний сюжет, і він абсолютно має право жити в кадрі”.

Письменниця позиціонує себе як експериментатора. Тому наразі вона направила свою енергію в абсолютно інші жанри.

“Нова книга написана в жанрі нон-фікшн. Це не вигадана історія. І вона піднімає тему безпліддя в Україні, – зауважує автор. – У книзі я зібрала інтерв’ю з сім’ями, які пройшли через ЕКО і в них народилися дітки. У кожної родини абсолютно своя історія, свій шлях до дитини. Це важкі історії, кожна по-своєму”.

Письменниці дуже цікаво, як буде реагувати читач. Адже “в розділах книги дуже сильна енергія“, говорить автор.

“Історія головної героїні абсолютно безуспішна. Вона так і не стала матір’ю. І вона про це абсолютно чесно розповідає, про всі етапи свого шляху”.

Маргарита М зазначає, що її при написанні книги хвилювали історії родин в цілому, і найскладнішою ланкою в цій історії виявилися чоловіки.

Достукатися до чоловіка дуже важко. Вони абсолютно неохоче говорять про свої емоції. Чоловік хоче виглядати як мінімум надлюдиною, якій під силу абсолютно все, – каже Маргарита. – Вони захищають своїх жінок, вони заробляють шалені гроші. Тому що, давайте говорити прямо, ЕКО – це дуже дорога процедура”.

Нова книга авторки заснована виключно на документальних фактах. Жінка наголошує, що, наприклад, головна героїня, яка в творі переживає 9 невдалих ЕКО, це абсолютно реальна людина.

Щоб видати книгу, Маргарита спочатку зв’язалася з одним видавництвом. Прочитавши роман, його схвалили, проте сказали, що навряд чи зможуть допомогти з подальшим просуванням. І порадили інше видавництво, яке зможе її гідно вивести в світ. З ним письменниця і продовжила співпрацю.

Маргарита М відчуває, що у кожного з нас є своє призначення, і її покликання – писати.

Більше випусків програми “Палітурка” дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 24.02.2020
категорії Культура
поділитися

Топ новин на UA|TV