Вперше в Європі на озброєння взяли український вертоліт Мі-8

Користуватися гвинтокрилом буде Берлінська вертолітна служба

uatv
20.10.2018

Фото Міноборони України

На озброєнні Берлінської вертолітної служби Spezialflug Berlin Hubschrauberdienste GmbH з’явився український вертоліт Mi-8MSB. Він нещодавно отримав європейський сертифікат льотної придатності.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на німецьку компанію.

“Завдяки надзвичайно потужним двигунам виробництва “Мотор Січ” ми бачимо великий потенціал для Mi-8MSB в Європі, а також в арабських країнах і в Африці. Тепер, коли стало відомо, що ми можемо нарешті використовувати вертоліт, ми отримали численні запити від клієнтів”, – сказав керівник прес-служби компанії і авіаційний експерт Хайнріх Гроссбонгардт.

Зазначається, що влітку минулого року український гвинтокрил випробували при високих температурах в країнах Середземномор’я, а також у Німеччині. Якщо інші вертольоти такого ж розміру досягали меж своїх можливостей і не могли підніматися в повітря з повним завантаженням, то Mi-8MSB показав досить хороший результат. Під час випробувань виявилося, що він може працювати за екстремально спекотних погодних умов – 55 градусів за Цельсієм – з повним завантаженням.

“Більше ніхто не може літати за таких температур при максимальному завантаженні. Цей вертоліт – кращий, на наш погляд, він має великий експортний потенціал для “Мотор Січі””, – наголосив експерт.

Нагадаємо, чотири вертольоти Airbus Helicopters отримають підрозділи МВС України.

Джерело Укрінформ
дата 20.10.2018
категорії Технології
поділитися

Топ новин на UA|TV