Берегове – місто спадкових виноробів і старовинної архітектури (ВІДЕО)

uatv
09.01.2019
Фото UATV

Берегове – це українське старовинне містечко в самому центрі Європи. Лише за 10 кілометрів від нього вже угорський кордон. Воно приваблює туристів не тільки своєю географією, а й, найперше, архітектурою.

Палац графа Бетлена, будинки-близнюки – палаци Мейгеша і Кубовича, а також ошатно прикрашені будівлі, міська ратуша, музеї, сквери. Усе це ви знайдете на вулицях Берегова. Гостей міста також почастують смачними угорськими стравами та п’янким закарпатським вином.

Одним із найпопулярніших місць міста є римсько-католицький костел XII століття, який знищили татари в 1241 році. Але вже 1418 року його відбудували в готичному стилі, цілком пам’ятку архітектури відновили 1846 року.

Резиденція князя Бетлені – це найстаріший світський будинок в місті. У ньому жив князь, який деякий час був королем Угорщини. Тепер у будівлі міститься музей Берегівщини та вина. Кажуть, тут зберігається вино ще з ХІV століття.

Найважливішою частиною історії Берегова є виноробство. Колишні власники міста всіляко підтримували це ремесло. Наша команда UATV познайомилася з родовими виноробами, побувала на винограднику, спробувала справжнє вино й довідалася про всі секрети приготування та зберігання закарпатського вина.

Наш герой Йосип Молнар розповів: для того щоб вино добре зберігалося, необхідно підтримувати у приміщенні певну температуру, а саме 16°C.

Більше секретів і рецептів від нашого винороба – у повному випуску програми.

Більше випусків програми “Міста і містечка”дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 09.01.2019
категорії Туризм
поділитися

Топ новин на UA|TV