Байден має сказати “Ні” російській пропаганді, – журналістка (ВІДЕО)

uatv
02.12.2020
Фото з сайта natemat.pl

Обранню Джо Байдена новим президентом США зраділи лідери багатьох європейських країн. Вони сподіваються на перезапуск євроатлантичних відносин із поверненням демократів до Білого дому.

Таку думку в ефірі програми “На самом деле: мир” на телеканалі “Дом” висловила журналістка польського журналу Krytyka polityczna Олена Бабакова.

“Від Байдена чекають, що, з одного боку, він буде більш проєвропейський, ніж Трамп. Тобто більш уважно слухатиме європейців, координуватиме з ними свої зовнішньополітичні активності, закінчить торгову війну з Європейським Союзом, яку в останні роки спостерігаємо”, – зазначила вона .

Також від Байдена очікують жорсткої реакції на зовнішньополітичні виклики, зокрема з боку Росії.

“З іншого – від Байдена чекають більшого, ніж від попередника Обами. Але це пов’язано з розвитком ситуації в Європі, на її кордонах. Не в останню чергу – з російсько-українською війною і взагалі з агресивною політикою Російської Федерації. Від Байдена чекають того, що він разом з Європою скаже дуже чітке “Ні” російській пропаганді й дуже чітке “Ні” російському втручанню в демократичні процеси в західних країнах”, – додала Бабакова.

Нагадаємо, раніше аналітик Ніна Янкович заявила, що новообраний президент США Джо Байден приділятиме багато уваги Україні. Зокрема, очікується, що він збереже антиросійські санкції за окупацію Криму.

Читайте також: Джо Байден оголосив імена кандидатів на ключові посади в адміністрації США

Джерело UATV
дата 02.12.2020
категорії Світ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×