Авторський блог Мілени Амеді “А как там дома? Крым” тепер можна дивитися на окремому YouTube-каналі державного телеканалу “Дом”

uatv
24.02.2021
Фото телеканал “Дом”

У своєму блозі журналістка державного телеканалу “Дом” Мілена Амеді щобудня розповідає про події та проблеми, які важливі для її земляків – від дефіциту води й коронавірусу до умов життя місцевих у кримських містах. Сама назва говорить про те, що Мілена переживає про те, що відбувається у неї вдома, на малій батьківщині.

Команда телеканалу “Дом” прагне до того, щоб кожен глядач і глядачка отримували максимально точну для них інформацію – саме тому блог виводиться на окремий YouTube-канал.

“Ми відчуваємо, що це потрібно насамперед для того, щоб, навіть перебуваючи не в Криму, стати ближче до кримчан, щоб при пошуку інформації про події на півострові вони якомога швидше отримували доступ до відео. Це свого роду кримський майданчик, де місцеві та ті, кого щось пов’язує з Кримом, в коментарях можуть обговорювати свою позицію та формувати, можливо, нові погляди на життя в Криму”, – поділилася Мілена Амеді.

Підписуйтеся та ставте лайк! Дізнавайтеся правду першими!

“Дом” – державний цілодобовий розважально-інформаційний телеканал в складі держпідприємства “Мультимедійна платформа іномовлення України” (до цього ДП “МПІУ” здійснювало мовлення тільки під брендом телеканалу іномовлення UATV). “Дом” почав мовлення 1 березня 2020 року. Його сигнал в метровому та дециметровому діапазонах (тобто в аналоговому та цифровому форматах) транслюється на тимчасово окупованих територіях (ТОТ) Донецької та Луганської областей, АР Крим та м. Севастополя.
З 1 березня 2021 року телеканал “Дом” розширює своє покриття – збільшиться кількість передавачів як цифрових, так і аналогових, також “Дом” з’явиться в кабельних мережах Донецької та Луганської областей (підконтрольна територія) і розпочнеться супутникове мовлення, що сприятиме поліпшенню ситуації в частині інформування української аудиторії, що перебуває на тимчасово окупованих територіях держави.

Як повідомлялося, випуски блогу Олексія Мацуки “А как там дома? Донбасс” тепер можна дивитися на ще одному YouTube-каналі телеканалу “Дом”.

Читайте також: “Имею право”. Телеканал “Дом” запустив проєкт, націлений на безоплатну правову допомогу глядачам (ВІДЕО)

Джерело UATV
дата 24.02.2021
категорії ДОМ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×