Авторське кіно: режисер Скороходько порадив, які фільми подивитися під час карантину (ВІДЕО)

uatv
11.05.2020
Фото з сайта pixabay

Які фільми варто подивитися в умовах карантину? Про це в програмі телеканалу “Дом”5 вопросов на злобу дня” розповів режисер і актор дубляжу Павло Скороходько.

– Розкажіть, що в умовах необмеженого часу через карантин рекомендуєте для сімейного перегляду та саморозвитку?

– Є дуже багато театрів: оперний, драматичний, англійський, італійський. Всі зараз дуже згуртувалися і тому відкривають свої ресурси з безліччю вистав. Минулого тижня я дивився спектаклі. Буквально сьогодні ввечері теж запланована у мене одна вистава до перегляду. Я вас запевняю, зараз є, що подивитися, треба просто мати під рукою Фейсбук, Гугл, і все. І ви знайдете те, що вас цікавить. Деякі українські театри викладають свої вистави, які були записані раніше. Тому якщо ви давно не були десь в київських, в українських театрах, у вас є чудова можливість (подивитися вистави онлайн – ред.).

– Є культура розпивання напоїв, прийому їжі. А ось яка культура перегляду кіно, серіалів, програм, коли у нас купа часу для цього? Як не нашкодити?

– Культурою нашкодити дуже важко. Звичайно, я б не радив з ранку до ночі щодня дивитися якийсь улюблений серіал на 28 сезонів. Все ж треба робити якісь фізичні вправи і якось себе розважати по-різному, адже ми всі прагнемо бути різнобічними особистостями. Однак, якщо вам цікаво, можете подивитися кіно, яке ви давно не бачили. Можливо, не голлівудське, не блокбастери, а якесь авторське, інді. Зараз саме час для цього, адже нова можливість не так скоро з’явиться. Тому що коли карантин закінчиться, всі будуть завалені роботою. Я дуже на це сподіваюся, що часу не буде взагалі ні на що. Звичайно, в цілому зараз становище у всіх непросте. Але для тих, хто може собі дозволити витратити своє дозвілля не на страждання, а на те, щоб себе якось культурно підтримувати, зараз саме час.

– Як змінилася робота студій, які допомагають українцям дивитися європейське, американське кіно? І як йдуть справи з тими фільмами, прем’єри і покази яких скасували через карантин і закриття кінотеатрів?

– Насправді зараз, як і для більшості галузей, справи дубляжу йдуть не дуже добре. Багато проєктів заморожено, багато проєктів відкладені або взагалі скасовані. Деякі мейджерові студії намагаються переводити свої проєкти, які мають саме зараз вийти, в онлайнсервіси, стрімінгсервіси. Всі вирішують зараз проблеми, як можуть. Мабуть, важко знайти якусь сферу, якій карантин не завдав би удару. Але я все одно вірю в те, що в будь-якій проблемі треба максимально шукати якісь позитивні сторони, оскільки якщо концентруватися на негативі, то можна лягти і померти, і не чекати того короновірусу.

– Як вам, як батькові, вдається втримати сина вдома і змусити його вчитися дистанційно?

– У нашій школі ввели дистанційне навчання. Вони зробили собі платформу. Тому щодня приходять завдання, які діти мають робити. Це непогана річ. Тому що зараз школи, хоч як ми намагаємося осучаснювати нашу систему освіти, все одно залишаються багато в чому радянськими. Але завдяки цьому карантину великий поштовх відбудеться саме в сфері освіти. Тому що навчати дітей треба і це, звичайно, велика проблема. Діти роблять тести онлайн. У них зараз мізки почали функціонувати зовсім інакше. Я впевнений, що карантин піде всім на користь, адже з будь-якої ситуації можна винести щось позитивне.

Більше випусків програми “5 вопросов на злобу дня” дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 11.05.2020
категорії Культура
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×