Автор проекту UATV взяв “золото” на міжнародних змаганнях Cateran Yomp (ФОТО, ВІДЕО)

uatv
13.06.2019

Фото Facebook Вадим Коробенко

Команда українських ветеранів стала кращою на змаганнях в Шотландії Cateran Yomp. Серед українських бійців, які завоювали “золото” – автор проекту UATV “Нескорені” Вадим Коробенко. 87 кілометрів гірської місцевості він подолав за 19 годин, а за нормативами на “золото” дається 24 години.

“Було архіскладно. Я займаюся спортом з другого класу, але це один з найтяжчих турнірів у моєму житті. Навіть не факт подолання 87 кілометрів, а специфіка траси. Дуже-дуже важка траса. Десь кілометрів 15 ми йшли просто по болоту, де нога провалюється в воду. Уже просто здавали нерви. Проте емоції, які отримуєш на фініші, ні з чим не порівняти. Це перемога над обставинами, над собою”, – розповідає Вадим Коробенко.

Золотко ☺️🏃🥇🇺🇦

Опубліковано Вадимом Коробенком Субота, 8 червня 2019 р.

На півтори години раніше, першим серед ветеранів шести країн, прийшов Олег Зимніков. Він дістався до фінішу за 17,5 години на межі можливостей.

“Золотий” результат на марш-кидку показали четверо з шести українських ветеранів. Ще двоє пройшли “бронзові” 35 кілометрів. Зокрема, уповноважений президента з питань реабілітації учасників АТО Вадим Свириденко. З протезами рук і ніг він подолав гори – за 8 годин.

У шотландському марш-кидку українські ветерани беруть участь вдруге. У минулому році вони також зовоювали “золото” – впоралися з повною дистанцією за 23 години. Тепер же українці побили власні рекорди.

Джерело UATV
дата 13.06.2019
категорії Новини телеканалу
поділитися

Топ новин на UA|TV