Автомобілі “Козак-2М1” пройшли випробування на всіх видах доріг та бездоріжжі, – Міноборони

24.01.2020
Фото Міноборони

Міністерство оборони України надало роз’яснення щодо закупівлі броньованих бойових колісних машин “Козак-2М1” з метою забезпечення бойових підрозділів Збройних сил України.

Про це повідомляє UATV із посиланням на сайт Міноборони.

Зазначається, що проєктом державного оборонного замовлення на 2020 рік передбачено укладання нового державного контракту на закупівлю броньованих бойових колісних машин “Козак-2М1”.

Вони значно менші за габаритними розмірами в проєкції та вагою, ніж бронеавтомобілі “Козак-2” і “Варта”, що обумовлено оперативно-тактичними вимогами, наданими безпосередньо Десантно-штурмовими військами та Силами спеціальних операцій ЗСУ.

Як повідомляється, Міноборони та Генштабом ЗСУ здійснюється постійний моніторинг результатів експлуатації виробів та вживаються заходи щодо поліпшення експлуатаційних характеристик та надійності всіх броньованих машин.

“У 2019 році проведені порівняльні випробування майже всіх броньованих автомобілів та бойових колісних машин у рівних умовах за єдиною програмою. Результати випробувань всіх зразків позитивні, що враховано під час формування державного оборонного замовлення. Спеціалізований броньований автомобіль “Козак-2” пройшов у повному обсязі державні випробування та прийнятий на озброєння. СБА “Варта” за позитивними результатами визначальних відомчих випробувань допущений до експлуатації, наразі завершуються його державні випробування”, – зазначили у відомстві.

Ці броньовані автомобілі майже два роки використовуються підрозділами ЗСУ та мають позитивні відгуки.

Також із позитивними результатами у 2019 році пройшла державні випробування по всіх видах доріг та бездоріжжю та призначена для вогневої підтримки особового складу підрозділів ББКМ “Козак-2М1”.

“Кошти на закупівлю спеціалізованих броньованих автомобілів “Козак-2” та “Варта” проєктом основних показників до державного оборонного замовлення на 2020 рік передбачено лише для здійснення остаточних розрахунків за державними контрактами, укладеними у 2019 році. Укладання нових контрактів на закупівлю вказаної техніки у 2020 році не планується”, – додали в Міноборони.

Раніше повідомлялося, що в Україні успішно випробували серійну станцію радіоелектронної боротьби. 

Джерело
дата 24.01.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×