Австрія з 27 липня обмежує в’їзд для громадян України

uatv
25.07.2020
Фото Укрінформ

Австрія з 27 липня обмежує в’їзд на свою територію для жителів 32 країн, зокрема для громадян України, через ситуацію з поширенням коронавірусу.

Про це у Facebook повідомив посол України в Австрії Олександр Щерба, інформує UATV.

“На жаль, з 27 липня Австрія обмежує в’їзд на свою територію для громадян 32 країн, де ситуація з пандемією не поліпшується. Україна у цьому списку. Оскільки авіасполучення і не було, це погана новина насамперед для тих, хто в‘їжджає в Австрію машиною. Відтепер цей канал працює тільки на транзит“, – пише він.

Зазначається, що українці, які в’їжджають з іншої країни шенгенського простору і які не були останні 14 днів в Україні та інших країнах ризику, повинні пред’явити PCR-тест і піти на 10-денний карантин (із підтвердженням місця його проведення). Українці, які мають дозвіл на проживання в Австрії, мають пред’явити негативний тест, не давніший, ніж 72 години.

Читайте також: Україна очікує пом’якшення візового режиму з Австралією, Кувейтом та Саудівською Аравією, – МЗС

“Те саме стосується сезонних робітників, медичного персоналу, дипломатів або якщо громадянина чи громадянку України чекає в Австрії чоловік або дружина, чи якщо вони прямують в Австрію на весілля або похорон. В такому разі PCR-тест обов’язковий, але в‘їжджати можна. Також серед країн, які в австрійському “червоному списку” – США, Швеція, Португалія, Болгарія, Румунія, РФ, Молдова, Білорусь та інші”, – додав Щерба.

На жаль, з 27 липня Австрія обмежує в’їзд на свою територію для громадян 32 країн, де ситуація з пандемією не…

Опубліковано Alexander Scherba Субота, 25 липня 2020 р.

Нагадаємо, Україна скасувала візи для громадян шести країн.

Джерело UATV
дата 25.07.2020
категорії Туризм
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×