Австрія надасть €1 млн для допомоги жителям Донбасу і ВПО, – Ван дер Беллен (ВІДЕО)

uatv
15.09.2020
Фото ОП

У Відні відбулася зустріч президента Володимира Зеленського, який перебуває в Австрії з офіційним візитом, із федеральним президентом цієї країни Александром Ван дер Белленом.

Про це інформує UATV.

Ван дер Беллен нагадав, що Австрія є шостим по величині інвестором в Україні. За його словами, за всю історію незалежності України відносини з Віднем завджи базувалися на принципі взаємоповаги.

“Приблизно 200 філій австрійських компаній працює в Україні, де мають роботу близько 25 тис. робітників”, – сказав федеральний президент.

Александр Ван дер Беллен запевнив, що Австрія підтримує намагання України здійснити реформи.

Також він наголосив, що повна реалізація Мінських угод є ключем до мирного вирішення на Донбасі. Президент Австрії подякував Володимирові Зеленському за прагнення припинити війну на Донбасі.

“Особливо ми турбуємося про людей, які постраждали від бойових дій. Ми надаємо гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам. Ми надамо 1 млн євро для допомоги цим регіонам (Донбасу, – ред.)”, – зазначив Ван дер Беллен.

LIVE | Президент Украины Владимир Зеленский и Федеральный президент Республики Австрия Александр Ван дер Беллен общаются с представителями СМИ

Опубліковано Телеканал ДОМ Вівторок, 15 вересня 2020 р.

Раніше президент Володимир Зеленський підписав меморандум і кредитну угоду про допомогу від ЄС у €1,2 млрд.

Також він анонсував ще одну Нормандську зустріч на рівні радників.

Джерело UATV
дата 15.09.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×