Австрійський політик подав у відставку через скандал з грошима РФ

uatv
18.05.2019
Фото Укрінформ-UATV

Йоганн Гуденус, голова фракції “Австрійської партії свободи”, подав у відставку і склав мандат у зв’язку зі скандалом, спричиненому появою відео з “племінницею російського олігарха”. На ньому записано розмову про фінансування партії в обмін на преференції.

Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на ORF.

“Оголошую, що завершую свої функції як голова фракції і складаю мандат члена Національної ради. Крім того, я знімаю з себе всі функції в “Австрійській партії свободи”, – заявив політик. 

У повідомленні йдеться, що Йоганн Гуденус навчався у Московському університеті ім. Ломоносова та є, як свідчать численні публікації в медіа, одним із найбільш проросійських політиків FPÖ.

Зазначимо, що напередодні з посади віце-канцлера Австрії звільнився Ганц-Крістіан Штрахе, який фігурує в оприлюдненому німецькими ЗМІ відео зустрічі 2017 року з росіянкою, представленою як “Альона Макарова”, яка є нібито племінницею олігарха з оточення Путіна. 

Під час зустрічі жінка й чоловік, який її супроводжував, говорили про намір купити популярну австрійську щоденну газету “Kronen Zeitung”, яка працюватиме в інтересах FPÖ. В обмін вони очікували від Штрахе та Гуденуса “послуги у відповідь”.

Раніше повідомлялося, що Швеція планує вислати російського дипломата через шпигунство.

Джерело Європейська правда
дата 18.05.2019
категорії Світ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×