Австралія підтримує відновлення незалежності української церкви

Віце-прем'єр-міністр України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з Австралійсько-українською парламентською групою дружби

uatv
22.10.2018
Фото із сайта kmu.gov.ua

Віце-прем’єр-міністр зазначила, що українсько-австралійські контакти на всіх рівнях стали активнішими, та привітала оновлення Парламентської групи дружби “Україна–Австралія”, повідомляє Урядовий портал.

“Ми зацікавлені в подальшій інтенсифікації політичного діалогу між двома країнами та сприянні двосторонньому співробітництву у сферах оборони, торгівлі, інвестицій, науки та культури, – наголосила Іванна Климпуш-Цинцадзе. – Я сподіваюся, що мій візит, як і візит президента Сенату Австралії до України минулого року, активізують регулярні міжпарламентські контакти між Україною та Австралією й інтенсифікують плідний діалог урядів”.

Іванна Климпуш-Цинцадзе  подякувала Австралії за її рішучу підтримку суверенітету і територіальної цілісності України. Вона також зазначила, що Австралія першою у світі на парламентському рівні визнала Голодомор геноцидом українського народу.

Зі свого боку представники Парламентської групи дружби “Україна–Австралія” запевнили, що готові всіляко підтримувати Україну. Під час зустрічі вони активно цікавилися ситуацією в Україні, зокрема, у контексті стану українсько-російських відносин та відновлення незалежності української церкви.

Раніше Австралія підтримала міжнародну кампанію з деокупації Криму.

Джерело Урядовий портал
дата 22.10.2018
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×