Австралійська громада зібрала понад $90 тисяч для допомоги українським військовим

uatv
08.01.2019
Фото UATV

У партнерстві з благодійною організацією “Ротарі Австралія” (RAWCS), міжнародним благодійним фондом “Карітас України” та Союзом українських організацій Австралії (СУОА), створено кризовий апеляційний фонд для надання гуманітарної допомоги постраждалим від війни військовим та ветеранам і їхнім сім’ям, повідомляється у прес-релізі Союзу українських організацій в Австралії, який є в розпорядженні UATV. 

Зокрема, активістам вдалося зібрати $128,000 AUD (приблизно 91,315 американських доларів, – ред.).

“Це показує, чого може досягти невелика громада, подібна до нашої, коли вона об’єднана навколо великої справи, а зокрема – справи підтримки команди учасників національної збірної на Іграх Нескорених, змагання яких відбулися у Сіднеї”, – йдеться у повідомленні.

Із загальної зібраної суми було витрачено $10 000 AUD на потреби спортсменів під час їхнього перебування в Сіднеї. “Це подарунки, екскурсії , автобусний транспорт та обіди”, – додали в Союзі.

Інші кошти планують використати на проекти, які зосереджені безпосередньо на допомозі українським військовим.

Голова СУОА Стефан Романів наголосив, що мета організації  – допомогти тим, хто найбільше постраждав від війни. “2018 рік був роком великих зусиль, але, як ми всі бачимо, події, які відбуваються сьогодні в Україні, потребують довгострокового зобов’язання. Ми всі повинні внести свою частку, щоб допомогти Україні та 20 тисячам поранених і понад 1 мільйону переміщених осіб”.

Також СУОА планує розпочати нову програму під назвою “Допомога Україні один долар в день”. “Основна увага цього проекту буде зосереджена на тому, щоб заохотити людей підписатися на щомісячне благодійне пожертвування, яке буде дорівнювати лише $1 на добу. Але коли ця програма буде прийнята по всій країні, це матиме велике значення для України”, – додали в організації.

Нагадаємо, що в Україні статус УБД отримали майже 355 тисяч осіб.

Джерело UATV
дата08.01.2019
категорії Українці в світі
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×