Авіакатастрофа в Ірані: Верховна Рада ухвалила заяву

uatv
14.01.2020
Фото AP

Верховна Рада ухвалила заяву у зв’язку із загибеллю пасажирів літака “Міжнародних авіаліній України” в Ірані.

Відповідне рішення підтримали 368 народних депутатів, повідомляє Укрінформ.

“Верховна Рада України висловлює глибокі та щирі співчуття родинам і близьким усіх загиблих та парламентам країн, громадяни яких стали жертвами катастрофи 8 січня 2020 року, та колективу авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України” у зв’язку із втратою колег, високий професійний рівень яких не викликає жодного сумніву. Верховна Рада України очікує на офіційні вибачення Ісламської Республіки Іран за збиття українського літака та загибель його екіпажу та пасажирів, а також закликає Ісламську Республіку Іран визнати свою повну відповідальність”, – йдеться в документі.

Також український парламент закликає світову спільноту та міжнародні організації підтримати Україну в проведенні розслідування, встановлення всіх винних, їхнього належного покарання,поверненні тіл загиблих та здійсненні іранською стороною всіх компенсаційних виплат.

Окрім цього, ВР звертається до органів державної влади України із закликом повною мірою інформувати суспільство про результати розслідування катастрофи.

Раніше в Офісі президента України повідомляли, що до розшифровки “чорних скриньок” збитого літака залучать французьких фахівців.

Джерело UATV
дата 14.01.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×