Авіакатастрофа в Ефіопії: загинули громадяни більш ніж 30 країн

uatv
10.03.2019
Фото Facebook Ethiopian Airlines

В авіакастрофі літака компанії Ethiopian Airlines в Ефіопії загинули 157 людей – громадян більш ніж 30 країн.

Про це повідомляє Європейська правда.

Виконавчий директор авіакомпанії Тевольде ГебреМаріам розповів, що жертвами авіакатастрофи стали громадяни 33 країн. Пізніше авіакомпанія доповнила інформацію про загиблих, повідомивши, що жертвами катастрофи стали представники щонайменше 35 національностей.

Найчисельнішу группу жертв складають кенійці – 32 особи. На борту були – 18 канадців, дев’ять громадян Ефіопії, вісім італійців, вісім громадян КНР, вісім американців, сім британських громадян, сім французів, шість громадян Єгипту, п’ять голландських громадян, чотири громадяни Індії, чотири громадяни Словаччини, троє австрійців, троє шведів, троє росіян, двоє марокканців, двоє іспанців, двоє поляків та двоє ізраїльтян.

На борту літака також було по одному громадянину Бельгії, Індонезії, Сомалі, Норвегії, Сербії, Того, Мозамбіку, Руанди, Судану, Уганди та Ємену.

Пізніше стало відомо, що авіакастрофі загинула родина словацького депутата Антона Грнка. Серед загиблих – і член регіональної ради Сицилії, відповідальний за культурну спадщину, Себастіано Туса, який також був всесвітньо відомим археологом і прямував до Кенії для участі у проекті ЮНЕСКО. 

Раніше в МЗС України повідомили, що наших співвітчизників немає серед жертв цієї авіакатастрофи.

Джерело Європейська правда
дата 10.03.2019
категорії Світ
поділитися

Топ новин на UA|TV