Аварія теплохода в Будапешті: Україна допоможе у пошуку загиблих туристів

uatv
11.06.2019
Фото з сайта mvs.gov.ua

МВС України допомагатиме Угорщині у пошуку туристів, які трагічно загинули під час аварії на Дунаї.

Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ України Вадим Троян під час зустрічі з послом Республіки Корея в Україні Квон Кі-Чангом.

Представник Кореї звернувся до українських правоохоронців за допомогою у пошуку його співвітчизників, які були на теплоході.

“День за днем ми шукаємо та знаходимо тіла. Сьогодні вранці затонулий лайнер вдалося підняти і там знайшли ще 4 загиблих людей. На даний момент залишається відшукати ще чотирьох”, – сказав Квон Кі-Чанг.

Вадим Троян відповів, що Україна обов’язково допоможе у цій справі. Він запевнив, що наші правоохоронці зроблять усе необхідне, щоб знайти тіла загиблих.

“Відстань від місця трагедії до кордону з Україною – 1500 км. Після тривалого пошуку тіла загиблих туристів можуть виявити й на території України”, – відзначив заступник міністра внутрішніх справ України.

Троян також висловив співчуття родичам загиблих.

Нагадаємо, що у Будапешті на річці Дунай туристичний катер зіткнувся з круїзним лайнером, перекинувся і швидко затонув. На борту залишалися 33 громадян Республіки Корея. Сімох пасажирів вдалося врятувати відразу після аварії. 


Джерело UATV
дата 11.06.2019
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV