Армія України повинна вийти на вищий рівень, – президент

uatv
09.10.2019
Фото ОП

Глава української держави Володимир Зеленський ознайомився з новітніми розробками військової техніки, озброєння й обладнання під час виставки “Зброя та безпека-2019“, яка триває у Києві.

Про це повідомляє UATV з посиланням на пресслужбу президента.

Зеленський, зокрема, оглянув мобільний комплекс крилатих ракет “Нептун”, БТР “Козак” та “Отаман”, спеціалізовані автомобілі “Варта” і “Новатор”, авто для перевезення поранених тощо. Крім того, він завітав до експозиції, де були представлені вертольоти Мі-8 МСБ та Мі-2 МСБ компанії “Мотор-Січ”, а також гелікоптер Airbus, який наша держава закупила у Франції для потреб Нацполіції, ДСНС, ДПСУ та Національної гвардії.

Після цього глава держави ознайомився з експозицією іноземних виробників.

“У нас повинна бути ще потужніша армія. Ми поважаємо наших військових, дуже радіємо новаторським винаходам українців, конструкторських бюро. Треба бути дуже потужними, щоб армія була справді високого рівня”, – зазначив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, ХVІ Міжнародна спеціалізована виставка “Зброя та безпека-2019” стартувала у Києві у вівторок, 8 жовтня. Захід відбувається у Міжнародному виставковому центрі. У ньому беруть участь 372 представники, зокрема 48 іноземних із 16 країн (США, Польща, Данія, Фінляндія, Бельгія, Білорусь, Австрія, Чехія, Туреччина, Німеччина, Італія, Латвія, Хорватія, Ізраїль, Китай, Казахстан).

Джерело UATV
дата 09.10.2019
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV