Апеляційну скаргу на термін тримання під вартою Сущенка відхилено, – Марк Фейгін

Суд продовжив арешт українського журналіста Романа Сущенка до 30 березня 2018 року

uatv
20.03.2018
Фото Укрінформ-UATV

Московський міський суд відхилив апеляцію на термін утримання під вартою українського журналіста Романа Сущенка. Про це у Facebook повідомив його адвокат Марк Фейгін.

“Апеляційну скаргу на термін продовження тримання під вартою Сущенка Московським міським судом відхилено”, — повідомив Фейгін.

МЗС обурене відхиленням російським судом апеляційної скарги на продовження тримання під вартою незаконно ув’язненого в Росії Романа Сущенка і вимагає від Росії його звільнення, – написала у Twitter речник МЗС Мар’яна Беца.

“Знову відхилили апеляцію на арешт журналіста Романа Сущенка. Вкотре вимагаємо від РФ його звільнення. Справа є політично вмотивованою”, – написала Беца.

Романа Сущенка за порушення міжнародних правил затримали 30 вересня 2016 року в Москві, куди він прибув із приватною поїздкою.

7 жовтня йому висунуто обвинувачення у “шпигунстві”. У ФСБ Росії заявили, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. У ГУР МОУ це спростували.

Читайте також: МЗС вимагає терміново допустити до Олега Сенцова

24 січня 2018 року Московський міський суд продовжив термін утримання під вартою Сущенка на два місяці – до 30 березня 2018 року.

А вже 27 березня в Московському міському суді відбудуться попередні слухання у справі Сущенка.

Джерело UATV
дата 20.03.2018
категорії Суспільство
поділитися
Топ новин на UA|TV