Антитіла до коронавірусу зникають за кілька місяців, – учені

uatv
28.10.2020
Фото з сайта pixabay.com

Рівень антитіл до коронавірусу SARS-CoV-2, який є збудником хвороби COVID-19, у крові людини падає швидше, аніж очікувалося раніше.

Такого висновку дійшли вчені з Лондонського Імперського коледжу. Результати дослідження опубліковані на сайті навчального закладу.

У дослідженні взяли участь 365 тис. дорослих різного віку, які з 20 червня по 28 вересня тричі проходили експрес-тестування на антитіла до коронавірусу. На початковому етапі дослідження було зафіксовано 6% дорослих жителів Великої Британії, які перехворіли на COVID-19. Однак після нових тестів за кілька місяців їхня частка скоротилася до 4,8%, а ще через три місяці – до 4,4%. Загалом із початку дослідження кількість людей з антитілами скоротилася на 26,5%.

Найбільш швидко втрачають антитіла ті, у кого хвороба протікала безсимптомно, а також люди старшого віку. Падіння рівня антитіл у крові зафіксовано для всіх вікових груп, проте найімовірніше антитіла втрачали люди у віці старше від 75 років (частка людей з антитілами в цій групі скоротилася на 39%). Найповільніше рівень антитіл зменшується в молодих людей віком від 18 до 24 років (падіння на 14,9%).

Загалом дослідження показало, що антитіла до коронавірусу зникають із крові осіб, що перехворіли COVID-19, за лічені місяці.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міністерство охорони здоров’я України готується затвердити алгоритм масової ІФА-діагностики для виявлення антитіл до коронавірусної інфекції COVID-19.

Читайте також: COVID-19 в Україні: за добу виявили 7 474 нові випадки

Джерело UATV
дата 28.10.2020
категорії Світ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×