Антимонопольний комітет Польщі оголосить штраф “Газпрому” за “Північний потік-2”

uatv
08.11.2019
Фото Укрінформ-UATV

Польський антимонопольний регулятор UOKIK сьогодні, 8 листопада, оголосить найвищий у своїй історії штраф. Його накладуть на “Газпром” за проєкт “Північний потік-2“.

Про це оголосять на відповідній пресконференції о 12:00, повідомляє Європейська правда з посиланням на запрошення для преси на цю подію.

Антимонопольне розслідування щодо ймовірної змови ПАТ “Газпром” та іноземних інвесторів під час реалізації проєкту “Північний потік-2” польський регулятор ініціював ще у травні 2018 року. Змову припустили на підставі “створення спільного підприємства без отримання попередньої згоди президента UOKIK”.

У польському законодавстві передбачено, що президент UOKIK має право накладати штрафи обсягом до 10% річного обороту відповідної особи на компанії, які діють у таких випадках без необхідного дозволу регулятора.

Раніше антимонопольний регулятор Польщі також виступав проти формування консорціуму “Північний потік-2”. У відомстві стверджували, що угода могла спричинити обмеження конкуренції.

Новий газопровід будує дочірня компанія “Газпрому” Nord Stream-2 AG.

Нагадаємо, раніше директор аналітичного центру Liberale Moderne (Берлін) Ральф Фюкс заявив, що “Північний потік-2” загрожує єдності ЄС.

Джерело UATV
дата 08.11.2019
категорії Світ
поділитися

Топ новин на UA|TV