Анастасія Соловйова – юна піаністка, яка підкорила журі престижних музичних конкурсів (ВІДЕО)

Програма Future UA розповідає про маленьку музичну сенсацію України

uatv
11.07.2018
Фото UATV

Анастасія Соловйова народилася в сім’ї музикантів, тому із самого дитинства музика наповнювала кожен її день.  “Ми з чоловіком музиканти, обидва піаністи, у мене батьки теж музиканти, тому не було навіть варіантів, що вона займатиметься в дитинстві чимось іншим”, – говорить мама, Оксана Соловйова.

Батьки Насті, професійні музиканти, одразу вирішили не втручатися в процес навчання дочки. “У неї є одна людина, яка її веде, – педагог. Втручатися збоку завжди погано. Їй більше потрібна підтримка”, – говорить тато, Андрій Соловйов.

Всього за рік занять у музичній школі Настя вирушила на міжнародний конкурс. І вже у 6 років завоювала перше місце на престижному конкурсі в Мілані, а тоді ж вона ледь діставала до педалей. “Мені було не лише важливо взяти участь, а й показати результати, тому що не тільки я намагалася”, – говорить юна піаністка.

Через рік на цьому ж конкурсі вона взяла Гран-прі.

Зараз Настя – лауреат безлічі конкурсів та фестивалів, а також володарка статусу “Найбільш творчий дитина України” за версією конкурсу “Диво-дитина”. Також дівчинка взяла вищу нагороду на Міжнародному інструментальному конкурсі ім. Євгена Станковича, підкорила публіку і стала першим лауреатом Конкурсу піаністів ім. Сезара Франка в Брюсселі. До того ж вона посіла перше місце на конкурсі “Горовиць-дебют”.

Їй подобається грати абсолютно все – вона легко перемикається з одного настрою композиції на інший.  Для юної піаністки Анастасії Соловйової музика – це все її життя. Дуже зворушлива, талановита, емоційна й  артистична дівчинка – у черговому випуску програми Future UA.

Більше випусків програми Future UA дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 11.07.2018
категорії Культура
поділитися

Топ новин на UA|TV