Аналітики з’ясували, якими гаджетами найчастіше користуються мандрівники

uatv
09.08.2019
Фото УНН

Міжнародна британська компанія з дослідження ринку та аналітики даних YouGov опублікувала дані про те, як американські мандрівники використовують гаджети під час подорожей.

Виявилося, що 92% потенційних мандрівників, що брали участь в опитуванні, планували взяти з собою у відпустку смартфон.

Замість того, щоб відпочити від гаджетів, респонденти були переконані, що вони значно покращують якість їхніх світлин та дозволяють ділитися ними з близькими вдома, інформує UATV із посиланням на International Business Times.

YouGov виявила, що мандрівники використовують ті чи інші гаджети залежно від місця свого перебування. Ноутбуки йдуть у хід тоді, коли люди готуються до поїздки: семеро з десяти респондентів повідомили, що використовують ноутбук для планування та бронювання частини своєї поїздки. З цією ж метою кожен десятий мандрівник використовує смартфон.

Але коли мандрівники вже виїжджають з дому, ноутбуки відходять на другий план. Під час подорожі туристи користуються смартфонами для того, щоб поселитися та спланувати наступні дії. Телефони особливо популярні при бронюванні, посадці на літак та виборі автівки на прокат.

71% опитаних YouGov повідомили, що використовують свій смартфон при посадці на рейс, і лише 1/5 усіх туристів звертаються до лептопа.

Підготувала Оксана Вергелес, для UATV

Джерело International Business Times
дата 09.08.2019
категорії Туризм
поділитися

Топ новин на UA|TV