Актриса Анастасія Зюркалова розповіла про особливості озвучування аудіокниг (ВІДЕО)

uatv
23.01.2020
Скрін UATV

У цьому випуску “Палітурки” автори проєкту відійшли від книг і зацікавилися світом кіно. Гостею програми стала українська актриса Анастасія Зюркалова, яка отримала популярність, зігравши головну роль у фільмі Оксани Байрак “Аврора”. Він номінувався на премію “Оскар” як кращий фільм іноземною мовою.

В “Аврорі” вона знімалася ще в підлітковому віці. Анастасія розповіла про своє життя після цього фільму.

Зюркалова, крім ролей в кіно, грає в театрі. Дівчина зізнається, що в дитинстві вона дуже любила читати книги, особливо азіатські казки.

“Я люблю гарні ілюстрації. Я обожнюю культуру друкованої книжки. І хоча електронні книги – це зручно, вони поміщаються в один гаджет, в руках приємно тримати звичайні книги”, – зазначає героїня програми.

Зараз вона також займається озвучуванням аудіокниг.

“Після закінчення університету я для себе самостійно почала озвучувати те, що мені подобалося. Потім потрапила у волонтерський проєкт “Книги, які говорять”. Там актори-волонтери озвучують шкільні твори для дітей з вадами зору”, – говорить актриса.

Анастасія впевнена, що дітям потрібно давати читати тільки гарно озвучені книги. Тоді це зароджує любов до літератури.

“Спочатку мені було просто цікаво. Озвучка вимагає повної віддачі. Це постійна робота над собою – над голосом, над акторською майстерністю, над технікою. Я прагну розвиватися в цьому напрямі”, – зізнається Зюркалова.

За її словами, озвучування аудіокниг – повноцінна акторська робота.

“Я читаю так, як це відчуваю. Якщо режисер каже, що потрібно трохи по-іншому, то я намагаюся слухати його. Думаю, що для зовсім маленьких діток така манера буде нормальною”, – ділиться секретами професії Анастасія.

Актриса планує в майбутньому озвучувати також і дорослу літературу.

“Для себе я вже робила пробні озвучування на дорослі теми. Однак це вимагає деяких доопрацювань, особливо, якщо це великі твори. Мені, як актрисі, дуже необхідний режисер, який би слухав і підказував”, – заявила Зюркалова.

Більше випусків програми “Палітурка” дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 23.01.2020
категорії Культура
поділитися

Топ новин на UA|TV