Агентство S&P підвищило кредитний рейтинг Укрзалізниці

uatv
29.07.2020
Фото Укрінформ

Провідне міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor’s підвищило довгостроковий кредитний рейтинг АТ “Укрзалізниця” до рівня “B-” із “CCC”.

Про це повідомляє UATV із посиланням на сайт УЗ.

За словами в.о. голови правління Укрзалізниці Івана Юрика, це підвищення стало наслідком активного впровадження антикризової програми компанії та нещодавньої успішної фіналізації процесу реструктуризації фінансового боргу перед “Сбербанком” (Україна), що позитивно позначилося на стані ліквідності компанії та дозволить забезпечити необхідний рівень фінансування поточних видатків.

У своєму повідомленні Standard & Poor’s зазначило, що рейтингова дія відображає зниження боргового навантаження на ліквідність у поточному періоді після підписання Укрзалізницею угод із реструктуризації боргу перед банком. Враховуючи негативний вплив пандемії на фінансові ринки, Укрзалізницею було реалізовано необхідні кроки та досягнуто згоди з банком щодо відтермінування погашення боргу на термін до трьох років із можливістю дострокового погашення боргу.

Читайте також: Укрзалізниця відновила харчування у пасажирських поїздах

Разом із тим “негативний” прогноз рейтингу відображає невизначеність саме щодо зовнішнього середовища, у якому знаходяться Укрзалізниця та інші компанії, а також потенційні ризики, пов’язані з цим.

Раніше повідомлялося, що міжнародне рейтингове агентство Moody’s Investors Service підвищило рейтинг довгострокового емітента та пріоритетних незабезпечених зобов’язань уряду України до рівня “B3” з “Caa1”.

Джерело UATV
дата 29.07.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×