Адвокату Емілю Курбедінову в окупаційному суді відмовили в достроковому звільненні

Кримська правозахисниця звернула увагу на те, що апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції не розглянули у належний термін

uatv
10.12.2018

Фото Крим.Реалії

10 грудня оприлюднили вирок так званого “Київського районного суду Сімферополя” щодо адвоката Еміля Курбедінова. Йому відмовили  у достроковому припиненні арешту.

Про це інформує видання “Крим. Реалії”.

“Дану заяву (про дострокове припинення арешту – ред.)  подали у зв’язку з необхідністю бути присутнім на засіданні в Північно-Кавказькому окружному військовому суді в російському Ростові-на-Дону, де Курбедінов захищає інтереси фігуранта “справи Хізб ут-Тахрір” Енвера Мамутова”, – йдеться у повідомленні.

Ліля Гемеджі, кримська правозахисниця, під час засідання “суду” звернула увагу на те, що апеляційна скарга на рішення суду першої інстанції не була розглянута у належний термін, що також порушує право не тільки Еміля Курбедінова, але і людей, яких він захищає.

Нагадаємо, Еміля Курбедінова заарештували за пост у Facebook п’ятирічної давності. Адвоката кримських політв’язнів затримали дорогою з дому в офіс у четвер, 6 грудня, в окупованому Криму співробітники Центру з протидії екстремізму. Про це він зміг повідомити уже з управління МВС.

Джерело Крим.Реалії
дата 10.12.2018
категорії Крим
поділитися

Топ новин на UA|TV