Адвокат Еміль Курбедінов розповів, де зараз перебувають моряки судна “ЯМК-0041”

Також адвокат поділився інформацією про те, в яких умовах утримуються в'язні в окупованому Криму

uatv
13.06.2018

Фото з сайта 15minut

Щодо капітана риболовецького українського судна “ЯМК-0041” порушили кримінальну справу, йому обрали утримання в СІЗО у місті Сімферополі, а чотирьох моряків утримують на території прикордонного управління ФСБ у Севастополі.

Про це адвокат Еміль Курбедінов повідомив в ефірі телеканалу UATV.

“Жодних звинувачень їм не висунули, чотири моряки проходять як свідки у цій кримінальній справі. Нас до них не пускають, і їх звідти не випускають. Нам дають суперечливу інформацію, нібито моряки там перебувають добровільно. Але якщо це так, то або пустіть нас до них, або випустіть їх”, – розповідає адвокат.

За його словами, такий стан дуже зручний для державних органів, тому що раз немає щодо них жодної кримінальної справи, то немає й якихось термінів щодо їхнього затримання та звинувачення. Він зазначив, що моряків можна так тримати нескінченно.

Курбедінов повідомив, що доступ обмежено до всіх політв’язнів.

“Треба розуміти, що і до слідчого ізолятору, й до в’язниці складно потрапити навіть адвокатові. І це при тому, що за законом адвокат має право конфіденційно та без обмеження часу зустрічатися зі своїми підзахисними. Потрапити до підзахисного практично неможливо. Потрібно стояти в черзі цілими днями”, – пояснив гість телеканалу.

Також адвокат поділився інформацією про те, в яких умовах утримуються в’язні в окупованому Криму.

“У слідчому ізоляторі Сімферополя перевищили ліміт удвічі – замість 700 осіб там нині близько 2 000. Знаю, що на 10 ліжок припадає 15 осіб”, – додав Курбедінов.

Телеінтерв’ю з Емілем Курбедіновим дивіться 14 червня о 19:00 у програмі “Лицом к лицу” на UATV.

Марта ЗНАК, UATV

Джерело UATV
дата 13.06.2018
категорії Крим
поділитися
Топ новин на UA|TV