Абромавічус і Кривонос відвідали “Teknofest-2019” в Стамбулі (ФОТО)

uatv
20.09.2019
Фото UATV

Українська делегація на чолі з генеральним директором держпідприємства “Укроборонпром” Айварасом Абромавічусом і заступником секретаря РНБО Сергієм Кривоносом відвідали фестиваль “Teknofest-2019” в Стамбулі.

Про це повідомляє власний кореспондент UATV у Стамбулі.

“Зустрічаємося з колегами, з ким минулого місяця вперше в історії “Укроборонпрому” створили спільне підприємство, тому будемо обговорювати деталі. Це одна з головних цілей. Інша мета – взяти участь у такому заході. Бачимо, скільки тут молоді, та як держава це підтримує. Вчимося, щоб організувати щось схоже і в себе. Добре, що тут бере участь і “Антонов”, популяризує нашу продукцію, – каже глава підприємства Айварас Абромавічус. Заплановано низку зустрічей з керівництвом оборонної промисловості Туреччини”.

У розмові з журналістами він зазначив, що до початку війни 12 тисяч комплектуючих було з Російської Федерації. На питання про те, чи може українська військова промисловість повністю відмовитися від комплектуючих російського виробництва, Абромавічус відповів: “Основна маса робіт вже зроблена. У багатьох випадках західні комплектуючі виявляються ще й дешевше. Безліч комплектуючих вже замінено українськими аналогами”.

“Ми спілкуємося, бачимо, як працюють інші. Представленим тут нашим літаком А-178 зацікавилися більше 10 країн, вони хочуть купити такий літак для себе, що стане майбутнім для розвитку “Антонова”, – наголосив Сергій Кривонос. – В межах візиту делегація відвідала український літак Antonov 178, а також провела двосторонні переговори, що стосуються спільних турецько-українських проектів у сфері військової авіації”.

Завтра, 21 вересня, майданчик фестивалю планує відвідати міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і голова Національної поліції Сергій Князєв.

Крім цього, очікується, що президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган також відвідає літак українського виробництва. Фестиваль “Teknofest” є найбільшим заходом Туреччини в сфері авіації, космосу і технологій.

В межах фестивалю гостям представили новітні розробки турецьких та іноземних компаній.

Нагадаємо, 8 серпня, під час візиту президента України Володимира Зеленського в Стамбул, між “Укроборонпромом” і турецькою компанією “Baykar Defence” було підписано угоду про створення спільних безпілотних літальних апаратів.

Джерело UATV
дата 20.09.2019
категорії Технології
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV