89-та доба голодування: Омбудсмен просить терміново розглянути клопотання про помилування

Звернення матері режисера передали для розгляду комісії

uatv
10.08.2018

 

Фото з Facebook

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова закликала комісію з питань помилування на території Ямало-Ненецького автономного округу Росії в найближчі дні розглянути клопотання матері Олега Сенцова про помилування українського політв’язня.

Про це Омбудсмен повідомила на своїй сторінці у Facebook.

“У зв’язку із надходженням інформації про надкритичний стан самопочуття Олега Сенцова, прошу розглянути вказане клопотання про помилування громадянина України в найближчий термін, що відповідатиме принципам гуманізму і загальнолюдської моральності”, – написала Людмила Денісова у зверненні до комісії з питань помилування.

Як відомо, звернення матері режисера про помилування сина передали для розгляду комісії.

До речі, сьогодні, 10 серпня має відбутися розмова президента Франції з Володимиром Путіним щодо звільнення Олега Сенцова.

9 серпня, після розмови Омбудсмена Людмили Денісової з російською колегою Тетяною Москальковою, Росія надала фото Олега Сенцова. 

Нагадаємо, незаконно ув’язнений в Росії український політв’язень Олег Сенцов перебуває у третій затяжній кризі. Двічі його хотіли відправити в лікарню, де збиралися підключити до медичної апаратури і почати примусове годування. Останній раз, коли його відвозили до Лабитнанзької міської лікарні, лікарі хотіли прикувати його до ліжка і почати насильницьке годування. Як повідомив Дмитро Дінзе, Олег заявив, що припиняти голодування не збирається. Він п’є мінімальну кількість медичної суміші і воду, щоб не втрачати свідомість і контролювати дії, які з ним відбуваються. Його вага вже знизилася до 70 кілограм.

Раніше сестра Олега Сенцова повідомляла, що він навіть не встає. Український політв’язень написав у листі до сестри, що кінець близький, і він не про звільнення.

Джерело UATV
дата 10.08.2018
категорії Бранці Кремля
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV