89-річна бабуся вклала $1000 у громадський проект із розвитку ресторанів

На цю ідею її надихнули онуки

uatv
20.03.2018

 

Фото з Facebook/Urban Space 500

Жителька села Рясне на Львівщині Теодозія Козій вклала тисячу доларів, які збирала собі на похорон, у громадський проект Urban Space 500 із розвитку ресторанів. Про це написала команда проекту у своєму Facebook.

До проекту долучилась Теодозія Козій (Бабця Дозя) пенсіонерка, 89 років, має невеличкий пай землі біля хати і шалене…

Опубліковано Urban Space 500 16 березень 2018 р.

На цю ідею її надихнули онуки, які порадили не витрачати збережені гроші на традиційну похоронну процесію, а інвестувати в корисний проект.

“Щоб фінансово не навантажувати своїх дітей і внуків, я довгий час відкладала пенсію, щоб самостійно організувати ритуал свого похорону. Могила, хрест, місце на цвинтарі, ну, і всякі похідні речі. Та повезло, що виховала прогресивних внуків, які сказали, що ті ритуали тепер не в тренді, і що взагалі можна кремуватися за невеликі гроші. То я вирішила вкласти свій капітал в щось, що триває і має сенс. І в тому сенсі найкращими порадниками виявилися мої ж внуки”, – цитують слова бабусі організатори.

Urban Space – це громадський ресторан, прибуток від якого витрачається на реалізацію проектів, які розвивають міський простір. Перший такий заклад відкрився та успішно працює в Івано-Франківську. Його відкрили 100 інвесторів, котрі вклали в нього по тисячі доларів. Рішення про те, які проекти підтримати, ухвалюють засновники проекту.

Джерело UATV
дата 20.03.2018
категорії Суспільство
поділитися
Топ новин на UA|TV