80-річчя від початку Другої світової: Дуда згадав про агресію РФ проти України

uatv
01.09.2019
Фото АР

Президент Польщі Анджей Дуда під час своєї промови на урочистих заходах до 80-річчя Другої світової війни згадав про агресію Росії проти Грузії та України.

Про це інформує UATV з посиланням на Onet.pl.

“Грузія в 2008 році, Україна в 2014 році. До цього дня тривають окупація, військовополонені та провокації. Ми повинні бути рішучими. Це наша відповідальність перед суспільствами Європи та світу за те, що ніколи більше не буде збройної агресії”, – заявив Дуда.

Говорячи про ситуацію в Європі в наш час, президент закликав зберегти санкції проти РФ і зробити “рішучі кроки” (щодо припинення агресії Москви).

“Можливо, не було б Другої світової війни, якби західні країни стояли проти анексії Австрії, маніакальних поглядів Адольфа Гітлера“, – вважає очільник Польщі.

Він порівняв дії СРСР з нацистською окупацією.

“Можна сказати, що в деякому сенсі Друга світова війна в контексті її політичних наслідків тривала до 1989 року. Для нас вона тривала набагато довше. Як можна говорити про перемогу, коли ти не живеш у справді суверенній країні”, – зазначив глава Польщі.

Раніше повідомлялося, що Зеленський у Варшаві обговорив з прем’єром Бельгії впровадження реформ в Україні.

Нагадаємо, під час двосторонньої зустрічі президент України Володимир Зеленський та президент Польщі Анджей Дуда обговорили оновлення двосторонньої робочої групи з вирішення проблемних історичних питань.

Джерело wiadomosci.onet.pl
дата 01.09.2019
категорії Світ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×