7-річна українка Поліна Лареєва підкорила світ, ставши чемпіонкою зі східних танців (ВІДЕО)

Про чарівну танцюючу родину дивіться у програмі "Future UA"

uatv
11.10.2018

Фото UATV

Маленька Поліна Лареєва – зірка східних танців з Одеси. У такому юному віці, дівчинка стала володаркою кубка світу зі східних танців, призером багатьох конкурсів і фестивалів.

Її мама – Наталя Краснікова – відома в Україні під псевдонімом “Леді Сходу”. 7-річна донька пішла по стопах матері.

Сьогодні у Наталії своя школа східних танців, а ще вона придумала власний стиль – “клубний схід” – поєднавши кілька танцювальних напрямків.

Її дочка Поліна теж вивчає цей стиль, намагається наслідувати матір. Свої перші уроки танців, дівчинка відвідувала будучи ще у животі матері. Адже під час вагітності Наталя не припиняла працювати.

Коли Поліні було всього рік і вісім місяців, бабуся пошила їй перший східний костюм для танців, такий же, як і в Наталії. Так як займатися східними танцями було занадто рано, тому, коли дівчинці виповнилось три роки, мама записала її на хореографію. А через рік Поліна переконала матір взяти її до своєї групи зі східних танців. І з того часу, дочка разом з матір’ю тренуються, і навчають інших.

На питання, як їй вдається перемагати, Поліна відповідає: “Я посміхаюся і красива танцюю”. І, звичайно ж, важливу роль відіграють костюми.

Їх для Наталії та Поліни шиє бабуся маленької чемпіонки. Поліна також допомагає створювати яскраві вбрання для виступів на сцені. Їй дуже подобається намистинки, камінчики і монетки, які вона вже вміє пришивати до костюмів.

Поліна – дуже цілеспрямований і рухлива дитина. Вона мріє про Діснейленд, світову славу і політати на повітряній кулі.

Такі як вона, це майбутнє нашої країни. Вона старанна, любить вчиться, щаслива, і знає чого хоче.

Більше випусків програми Future UA на телеканалі UATV дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 11.10.2018
категорії Культура
поділитися

Топ новин на UA|TV