4,4 млн українців мають доступ до російських телеканалів, але їхня кількість зменшиться, – Бородянський

uatv
26.02.2020
Фото Укрінформ-UATV

В Україні приблизно 4,4 млн домогосподарств дивляться телебачення через супутник, тобто вони мають доступ до російських каналів.

Про це заявив міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський на форумі Age of Crimea у Києві, відповідаючи на запитання журналістів, повідомляє UATV.

“За дослідженнями, які були проведені напередодні, було виявлено, що кількість домогосподарств, які будуть дивитися телебачення через супутник, скоротиться до 1,2 млн. Тобто доступ до російських телеканалів зменшиться”, – розповів Бородянський.

За його словами, кількість людей, які дивилися російські канали до кодування 30 хвилин і більше, після кодування збільшилась на 2,3%. Це практично в межах похибки. Прогнозується, що кількість громадян, які будуть споживати російський контент, буде зменшуватись.

Кодування каналів виявило проблему, що в Україні немає повного безкоштовного покриття Т2. Це питання зараз вирішується. Наразі є 80-85% покриття”, – зазначив міністр.

Нагадаємо, що 28 січня чотири провідні телегрупи − StarLightMedia, 1+1 media, “Медіа Група Україна” й Inter Media Group закодували супутникові сигнали своїх телеканалів. Ще 10 українських телеканалів можуть закодувати супутниковий сигнал.

Джерело UATV
дата 26.02.2020
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV