380 лікарень мають бути завжди готові надавати меддопомогу в разі спалахів інфекцій, – Степанов

uatv
01.10.2020
Фото МОЗ

Наступного року близько 380 лікарень, які зараз борються з COVID-19, мають бути завжди готові надавати медичну допомогу в разі спалахів нових інфекцій.

Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, інформує сайт МОЗ.

За його словами, на наступний рік закладається нова філософія щодо боротьби з хворобами, подібними до COVID-19.

“Наприклад, усі інфекційні лікарні та потенційно інфекційні лікарні, які зараз працюють із коронавірусом – це до 380 лікарень, повинні бути готові завжди надавати медичну допомогу при спалахах певних інфекцій. І я вважаю, що ми повинні їм допомагати щодо цієї готовності. У них заздалегідь має бути кисень, ШВЛ, залишок засобів індивідуального захисту. Будь-яка розумна держава повинна робити такі кроки”, – зазначив Степанов.

Читайте такожТариф на екстрену медичну допомогу збільшать у 2,5 раза, – Степанов

Очільник МОЗ також повідомив, що зараз Україна веде перемовини з усіма провідними компаніями, які перебувають на завершальних стадіях клінічних випробувань вакцини проти COVID-19.

“Ми хочемо, щоб ці вакцини були безкоштовними для груп ризику: літніх людей та людей із супутніми захворюваннями, а також наших лікарів та освітян. Крім того, Україна приєдналася до ініціативи COVAX. Відтак після виготовлення вакцини ми в межах лише цієї ініціативи можемо отримати її для 20% населення. Це близько 8 млн доз”, – розповів міністр.

Раніше повідомлялося, що МОЗ збільшило витрати на лікування інфаркту міокарда.

Джерело UATV
дата 01.10.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×