Спецпризначенці Нацгвардії отримали нові штурмові гвинтівки (ФОТО)

uatv
27.07.2020
Фото НГУ

Окремий загін спеціального призначення Східного територіального управління Нацгвардії отримав нові штурмові гвинтівки UAR-15.

Про це інформує пресслужба Національної гвардії.

Зазначається, що переозброєння підрозділів відбувається відповідно до стандартів НАТО.

“Це дозволяє більш органічно здійснити перехід на якісно новий рівень виконання бойових задач та логістичного забезпечення військових формувань, що стримують зовнішню збройну агресію”, – сказано в повідомленні.

Гвинтівку виробляє українське підприємство “Зброяр” з вітчизняних та американських комплектуючих. Випробовування нової зброї відбулися на військовому стрільбищі поблизу Васищевого (Харківська область).

Штурмові ґвинтівки UAR-15 відтепер на озброєнні у спецпризначенців Нацгвардії

Штурмові ґвинтівки UAR-15 відтепер на озброєнні у спецпризначенців Нацгвардії У #НГУ розпочали переозброєння деяких підрозділів відповідно до стандартів НАТО. Це дозволяє більш органічно здійснити перехід на якісно новий рівень виконання бойових задач та логістичного забезпечення військових формувань, що стримують зовнішню збройну агресію. Наразі, окремий загін спеціального призначення Східне оперативно-територіальне об'єднання Національної гвардії України отримав нові штурмові ґвинтівки UAR-15 під під патрон 5,56×45 мм.Національна гвардія України

Опубліковано МВС України Понеділок, 27 липня 2020 р.

Нагадаємо, що у Чорному морі завершилися міжнародні навчання Sea Breeze-2020.

Читайте такожЗСУ проведуть у вересні масштабні навчання у відповідь на російські “Кавказ-2020”, – Таран

Джерело UATV
дата 27.07.2020
категорії Технології
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×