Від початку карантину додому повернулися близько 100 тис. українців, – Криклій

uatv
27.03.2020
Фото Facebook Владислав Криклій

Мінінфраструктури та МЗС вдалося повернути додому близько ста тисяч українців після введення карантину.

Про це розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, ще близько 9 тисяч людей, які заявили про бажання повернутись додому, залишаються за кордоном.

Криклій розповів про подальші плани відомства.

“Ті рейси та маршрути на повернення, які розпочаті 27 березня та завершуються після 00.00 годин 28 березня, будуть прийняті. МОЗ забезпечить необхідні обстеження громадян, які повернуться. Громадяни підпишуть згоду на добровільну ізоляцію, дотримання якої контролюватиметься поліцією”, – зазначив міністр.

Він додав, що МЗС просить тих громадян, у кого буде така можливість, продовжити своє перебування в країні, в якій вони знаходяться зараз. Для цього працюватиме програма “Захист”.

“За дорученням президента Володимира Зеленського для людей, які не можуть продовжити перебувати за кордоном та хочуть повернутись в Україну, готуємо рішення, яке передбачатиме обсервацію. Фіналізуємо його разом з МОЗ та МВС з урахуванням значної кількості людей, які потребують повернення, і інших завдань, які зараз мають виконувати поліцейські та медики”, – підсумував Криклій.

Як повідомляє УНН, сьогодні Володимир Зеленський заявив, що Україна поверне додому ще 17 тис. громадян. Всі вони після повернення відправляться на обсервацію.

Нагадаємо, що Італія до 15 червня продовжила українцям дозвіл на проживання.

Джерело UATV
дата 27.03.2020
категорії Українці в світі
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×