300 молодих офіцерів поповнять лави ЗСУ (ФОТО)

uatv
26.01.2020
Фото Міноборони

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся черговий випуск офіцерів.

Про це інформує пресслужба Міноборони.

Військовослужбовці пройшли курси перепідготовки та підвищення кваліфікації осіб офіцерського складу. Тобто це – офіцери запасу, що колись закінчили військові кафедри при цивільних закладах вищої освіти, але не мали практичного досвіду армійської служби.

“Протягом трьох місяців 300 молодших офіцерів пройшли відповідну підготовку. З усіма військовослужбовцями проводилися заняття з вогневої, тактичної, медичної, інженерної підготовки, а також з організації зв’язку, радіаційного, хімічного та біологічного захисту, морально-психологічного забезпечення тощо. Здебільшого тут навчалися ті, хто на військових кафедрах опановував спеціальність за напрямком командирів механізованих підрозділів, офіцерів-артилеристів, військових інженерів та фахівців морально-психологічного забезпечення”, – розповів начальник Центру підвищення кваліфікації Національної академії Валерій Супріган.

За його словами, це вже п’ятий випуск Центру. Починаючи з 2017 року тут підготували майже півтори тисячі офіцерів.

Більша частина випускників курсів поповнить частини Сухопутних військ, більше ніж 40 осіб – ВМС, 35 осіб – частини Повітряних Сил, більше ніж 10 – Десантно-штурмові війська та інші.

До речі, трохи більше ніж 10% випускників – це офіцери-жінки, які у переважній більшості бажають залишитися у війську за контрактом.

Нагадаємо, що на Луганщині відбуваються навчання танкових підрозділів.

Джерело UATV
дата 26.01.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×