28 листопада в Чорногорії відкриється виставка “Класика майбутнього”

uatv
15.11.2019
Фото надане організаторами 

Експозиція організована Асоціацією з розвитку міжнародних відносин ADRUM за підтримки Посольства України в Чорногорії. Проєкт засновано ТЦ “Домосфера”. Виставка триватиме з 28 листопада по 22 грудня. “Класика майбутнього” експонуватиметься в одному з найважливіших центрів мистецтва країни – артпавільйоні Асоціації образотворчих художників Чорногорії в столиці Подгориці, а з 12 по 22 грудня – у галереї Культурного центру “Nikola Djurkovic” у м. Которі.

“Класика майбутнього” включає в себе художні образи, що відображають тенденції сучасного суспільства: естетичність, екологічність та відповідальне споживання. Виставка складається з чотирьох розділів: “Інша планета”, “Віртуальна реальність”, “Паралельний світ”, “Майбутнє”.

На полотнах представлені образи сучасного мистецтва, які поєднують прогресивний розвиток суспільства та застереження про те, що може статися, якщо не йти шляхом відповідального споживання та завбачливого ставлення до екології – пошук інших планет може стати необхідністю; простими і зараз доступними радощами, такими як пробіжка, здорова їжа або відпочинок на морі, можна буде насолодитися тільки у віртуальній реальності; чисте повітря стане рідкістю, а особистість людини буде зосереджена в андроїдних тілах, тому що людство втратить дітородну функцію. Все це фантазії на тему сьогодення, які завтра можуть стати реальністю.

Нещодавно проєкт з великим успіхом експонувався в Національному музеї Тараса Шевченка, критики та медіа назвали його новим напрямом в сучасному мистецтві.

Для створення образів обрали предмети фабрик, які представлені у ТЦ “Домосфера”, що дотримуються екологічних принципів виробництва: вживання вторинної деревини та сухих дерев, використання фарб на водній основі, проєктування меблів та упаковки, які піддаються ресайклінгу, використання сонячної енергії, організація практично безвідходного процесу, у якому із залишків сировини виготовляють посуд, іграшки, декор тощо.

Художні образи проєкту розроблено за ініціативи ТЦ “Домосфера”. Промоушен і продакшен – STUDIORAR. Автор – художник і режисер UDRA (Олександр Удра).

Джерело UATV
дата 15.11.2019
категорії Новини партнерів
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×