27-й “Пробіг під каштанами” зібрав 2,8 млн грн для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії

uatv
30.05.2019
Фото UATV

Цьогорічний, 27-й “Пробіг під каштанами”, який відбувся 26 травня у центрі столиці, став рекордним за всіма показниками.

Про це повідомили під час підсумкової прес-конференції організатори заходу, пише UATV.

За їхніми даними, у спортивно-благодійному заході брали участь 20 745 учасників та 600 корпоративних команд. Учасники бігли у семи стартах – “Благодійний пробіг”, “Дитячий пробіг”, “Пробіг у ходунках”, “Пробіг мужніх”, “Спортивний пробіг”, “Пробіг наосліп” та “Пробіг із собакою”.

“Те, що ми робимо – це необхідно, бо нашої допомоги потребують. Мені здається, що немає жодного заходу, де збиралося б стільки хороших і відкритих людей, які об’єднуються заради благородної мети. Ми вдячні усім учасникам та партнерам за підтримку нашого заходу, який, сподіваюся, стане ще масштабнішим наступного року”, – зазначила організаторка “Пробігу під каштанами” Ірина Кузнєцова.

Вона наголосила, що пробіг відбувся заради того, щоб зібрати необхідні кошти і купити обладнання для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

За підсумками заходу благодійний фонд “Пробіг під каштанами” передав Центру кардіології чек на рекордну за всі роки суму – 2,8 млн грн.

Фото UATV

Другий чек, на 100 тис. грн, передали Інституту очних хвороб і тканинної терапії імені В.П. Філатова, на підтримку якого був “Пробіг наосліп”. Зібрані внески спрямовуються на необхідне обладнання для Центру запобігання дитячій сліпоті, який створюється на базі Інституту.

Фото UATV

Третій чек, на 35 600 грн, організатори передали фонду “Happy Paw” – притулку бездомних тварин, заради яких відбувся “Пробіг з собакою”.

Загалом, за роки допомоги Центру дитячої кардіології та кардіохірургії БФ “Пробіг під каштанами” зібрав понад $630 тисяч.

“Пробіг робить справді велику справу, він збирає навколо себе людей, які об’єднані благородною метою і хочуть зробити життя дітей кращим. Щорічно ми оперуємо 1800-1900 дітей, це найбільший центр в Європі за кількістю операцій. Крім того, рівень смертності тут найнижчий у Європі – менш ніж 1%, тож нашому результату заздрять у світі. Але ми продовжуємо вдосконалюватися і намагаємося все робити для наших пацієнтів якомога краще”, – зазначив головний лікар Центру дитячої кардіології та кардіохірургії Володимир Жовнір.

Він наголосив, що всі люди, які брали участь у заході, разом із лікарями допомагають дітям.

“Цього року в пробігу взяла участь особлива команда – 400 діток, яких раніше прооперували у центрі. Ми провели статистику, визначивши, що за час, коли пробіг почав допомагати нашому центру, ми прооперували 18 тисяч дітей, тобто на кожного бігуна – одна врятована дитина. Я думаю, що наступного року кількість учасників збільшиться, і кількість врятованих дітей теж”, – додав головний лікар.

Із 30 травня вже відкрито реєстрацію на 28-й “Пробіг під каштанами”.

Під час підсумкової прес-конференції організатори висловлювали подяку партнерам, волонтерам і тим, хто долучився до організації заходу. Нагадаємо, що UATV є інформаційним партнером “Пробігу під каштанами”.

Завідувачка редакції інформаційного мовлення UATV Наталія Івченко отримує подяку від організаторів

Крім того, організатори вручили диплом батькам наймолодшого учасника пробігу – Данила Литвинова.

Варто зазначити, що команда телеканалу UATV взяла участь у “Пробігу під каштанами”.

Джерело UATV
дата 30.05.2019
категорії Новини партнерів
поділитися

Топ новин на UA|TV