27-й “Пробіг під каштанами” відбудеться у День Києва (ФОТО)

uatv
23.04.2019
Фото Інни Загорулько

26 травня у Києві  на майдані Незалежності відбудеться щорічний “Пробіг під каштанами”. Напередодні організатори допомагають новачкам підготуватись до їхнього першого пробігу.

Про це повідомляється на сайті заходу.

Так, на вихідних для новачків оргкомітет спортивно-благодійного заходу організував відкрите бігове тренування на столичному стадіоні “Спартак”. Тренер Олена Ханчанова розповіла учасникам, як потрібно готуватися до забігу, провела тренування й порадила, як краще займатися спортом вдома.

“Ми раді вітати щороку нових учасників, які своїм прикладом надихають інших, які небайдужі до суспільних проблем. Усі охочі підготуватися до 27-го “Пробігу під каштанами” мають змогу потренуватися в гарній компанії й отримати цінні поради щодо здорового способу життя”, – розповіла тренер.

“26 травня я збираюся вийти на свій перший “Пробіг під каштанами”! Основна благодійна дистанція – 5 км. Як з’ясувалося, це не така вже й мала відстань. До неї необхідно правильно підготуватися. Такі зустрічі дають змогу новачкам на кшталт мене зрозуміти основи й почати вести спортивний спосіб життя”, – поділилася думками учасниця тренування Олександра Пархоменко.

Додамо, що на тренування прийшли як дорослі, так і діти. Наймолодшій учасниці на час реєстрації було лише кілька днів від народження. Найстарший учасник – Гарольд Фрезе, якому 78 років. Він щороку бере участь у “Пробігу під каштанами”.

Нагадаємо, цьогоріч учасники зможуть взяти участь у семи стартах: “Благодійний пробіг”, “Дитячий пробіг”, “Пробіг у ходунках”, “Пробіг мужніх”, “Спортивний пробіг”, “Пробіг наосліп” та “Пробіг із собакою”.

Зареєструватися для участі можна на сайті заходу.

Нагадаємо, що UATV є інформаційним партнером “Пробігу під каштанами”. 

Джерело UATV
дата 23.04.2019
категорії Новини партнерів
поділитися

Топ новин на UA|TV