Бородянський обговорив з послом Польщі відновлення ексгумаційних робіт

uatv
19.09.2019
Фото посольство Польщі

Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський зустрівся з послом Польщі в Україні Бартошем Ціхоцьким.

Про це Бородянський написав на своїй сторінці в Facebook, інформує UATV.

Міністр підтвердив заяву Володимира Зеленського про зняття обмежень на пошуково-ексгумаційні роботи польських поховань на території нашої країни.

“Отримав від посла лист-звернення польської сторони щодо надання відповідних дозволів та пообіцяв оперативно надати відповідь. Роз’яснив польській стороні процедури, які діють в сфері проведення пошукових робіт та закликав польську сторону подати якнайшвидше документацію у відповідності до існуючих процедур для того, щоб розпочати роботи”, – розповів Бородянський.

На завершення він висловив сподівання на тісну співпрацю з польським мінкультом та інститутом національної пам’яті в питанні відновлення українських місць пам’яті в Польщі.

Нагадаємо, що у квітні 2017 року у Польщі демонтували пам’ятник УПА на цвинтарі в селі Грушовичі поблизу Перемишля. У відповідь Український інститут національної пам’яті ініціював мораторій на ексгумацію польських поховань в Україні у зв’язку з актами вандалізму щодо пам’ятників та пам’ятних знаків на українських могилах у Польщі.

Раніше повідомлялося, що у Польщу на ексгумаційні роботи поїхав український експерт.

Джерело UATV
дата 19.09.2019
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV