$21 мільйон виділить Канада на збільшення кількості жінок у міжнародних миротворчих операціях

Також федеральний уряд Канади виділить понад 16 млн дол. на втілення різноманітних проектів із гендерної рівності та захисту прав людини в усьому світі

uatv
13.03.2018
Фото Укрінформ – UATV
На збільшення кількості жінок-миротворців Канада виділить $21 мільйон, розповіли у міністерстві закордонних справ Канади, – повідомляє Укрінформ.

“Канада надасть $6 млн певним місіям ООН для покращення їхніх можливостей отримувати вигоду від більшої участі жінок у миротворчих операціях. Також буде виділено 15 млн дол. на започаткування міжнародного фонду з підтримки відрядження жінок-миротворців”, – заявили у МЗС Канади.

Окрім цього, федеральний уряд Канади виділить більше 16 млн дол. на втілення різноманітних проектів із гендерної рівності та захисту прав людини по всьому світу.

Читайте також: Швеція готова відправити миротворців на Донбас

Канада також створила контактну групу, членами якої стали країн-однодумці ООН, котрі вишуковуватимуть способи подальшого збільшення ролі жінок у світі. “За допомогою нашої феміністичної зовнішньої політики, Канада робить гендерну рівність частиною дипломатії, торгівлі, безпеки та зусиль із міжнародного розвитку”, – сказала із цього приводу міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд.

Джерело Укрінформ
дата 13.03.2018
категорії Новини партнерів, Світ
поділитися
Топ новин на UA|TV