Сьогодні в Україні вперше відзначають День резервіста

uatv
18.05.2019
Фото МОУ

Президент Петро Порошенко та міністр оборони України Степан Полторак привітали військових із нагоди Дня резервіста України.

Про це інформує UATV.

Глава держава зазначив, що більшість резервістів навчалися військовій справі не за книжками та кінофільмами, а у важких випробуваннях і реальних запеклих боях із російським агресором.

“Саме тому сформовані у найскладніших умовах війни українські резервісти є потужним потенціалом національного війська та його надійною підтримкою у стримуванні широкомасштабної агресії з боку Російської Федерації”, – сказав Президент.

За його словами, ці люди є справжніми героями для нашої країни.
Степан Полторак нагадав, що саме в цей день, чотири роки тому було розпочато формування оперативного резерву, який нині став надійною складовою ЗСУ.

“18 травня цього року Україна вперше святкує професійне свято резервістів – громадян, які сумлінно виконали свій конституційний обов’язок, проявили відвагу, героїзм та стійкість під час захисту незалежності та територіальної цілісності України, і сьогодні перебувають у готовності в будь-який час знову стати до лав українського війська”, – зазначив він.

Міністр розповів, що резервісти, які брали участь у війні з агресором, ще раз підтвердили свою готовність захистити Батьківщину під час дії воєнного стану у грудні минулого року. Тоді кількість добровольців значно перевищила потребу у доукомплектуванні визначених бригад.

Нагадаємо, що День резервіста було установлено 19 квітня 2019 року Президентом Петром Порошенком.

Раніше повідомлялося, що у Києві відбуваються навчання офіцерів-резервістів.

Джерело UATV
дата 18.05.2019
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV