14-15 листопада в Києві відбудеться Третій міжнародний форум “Креативна Україна”

uatv
30.10.2019
Фото надане організаторами

Форум “Креативна Україна” є платформою для політико-експертного обговорення з метою формування державної політики в сфері креативних індустрій. Щороку він залучає креативних підприємців, міжнародних експертів у сфері культури й економіки, представників органів державної влади та громадянського суспільства до розробки оптимальних шляхів формування креативної економіки в Україні, що заснована на інноваціях, таланті, творчості.

Фокус цьогорічного форуму – інтеграція інновацій у розвиток креативних індустрій. Мета заходу – напрацювати варіанти державної політики у сфері культури такреативних індустрій, що використовують цифрові технології як інструмент надання рівного доступу до культури, заохочення розмаїття форм творчого самовираження, генерації високої доданої вартості креативного продукту.

У перший день форуму представники влади, креативного бізнесу, громадськості, експерти з України, держав-членів ЄС та країн Східного партнерства представлять останні тенденції державної політики у сфері креативних індустрій в Україні, позиції держави в міжнародному культурно-економічному просторі креативних індустрій, а також обговорять цифрові компетентності та інноваційні технології в культурі та креативних індустріях. Відбудеться спеціальна панельна сесія, присвячена сучасному мистецтву як ринку креативних індустрій, який активно використовує інклюзивний, мистецький, технологічний та економічний потенціал інновацій.

В першій половині другого дня форуму виступить відомий британський фахівець з креативної економіки Джон Хокінз та відбудеться обговорення шляхів інтеграції України в єдиний цифровий ринок ЄС у контексті права інтелектуальної власності в сфері креативних індустрій. Друга половина дня – практично орієнтована: заплановано секторальні воркшопи та бізнесконсультації за участі міжнародних експертів, а також напрацювання необхідних інструментів для сталого розвитку креативних індустрій в Україні, зокрема за напрямами дизайну, моди, книговидавництва та в аудіовізуальному секторі. 

Головний організатор – Міністерство культури, молоді та спорту України.

Партнери – Culture Bridges, EUNIC Ukraine, British Council, Креативна Європа Україна, Design for Ukraine, America House, Український інститут книги, More Dash, KFI, Fashion Tech Summit, Creascope, Ukrainian Fashion Week, UA|TV, Reklamaster.

Більше інформації – за посиланням.

Реєстрація на форум триватиме до 7 листопада 2019 року за посиланням.

Нагадаємо, 5 листопада в київському МВЦ стартує масштабний форум з розвитку інновацій в Україні.

Джерело UATV
дата 30.10.2019
категорії Новини партнерів
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×