13-річний школяр з України створив унікальний смарт-бойлер

Вдома у хлопця бойлер успішно працює вже більше року і економить майже 1,5 тисячі гривень сімейного бюджету

uatv
15.04.2018

Фото з сайта dnews.dn.ua

На фестивалі стартапів, який відбувся в Маріуполі на базі Приазовського державного технічного університету, одним із переможців став 13-річний школяр Кирило Стрельбицький. Він презентував проект смарт-бойлера.

Про це повідомляє 24 канал.

Поштовхом для початку роботи над проектом для хлопця стали постійні проблеми із трубчатим елекронагрівачем (ТЕН), який часто перегорав вдома у винахідника. Потім з’явилося припущення, що причина в частих включеннях і виключенні ТЕНу через заданий заводом-виготовлювачем режим підтримки постійної температури.

“Мій тато за спеціальністю інженер-механік, і саме він запропонував мені зібрати такий прилад, який дозволив би контролювати процес та змінювати режим роботи. Пристрій повинен підключатися до інтернету і виводити на сайт всі зібрані дані статистики. Це було початком. Потім з’явилася ідея зробити так, щоб, подивившись статистику, можна було вибрати більш економний режим”, – розповів юний винахідник.

Кирило не лише розробив проект, але вже й успішно його запустив. Вдома у хлопця бойлер успішно працює вже більше року, тим самим економить майже 1,5 тисячі гривень сімейного бюджету.

Журі конкурсу визначило, що проект восьмикласника не тільки унікальний, але й може принести значну практичну користь. Створений Кирилом смарт-бойлер користуватиметься попитом як у звичайних споживачів, так і у представників малого та середнього бізнесу.

Нагадаємо, український школяр презентує у США свій винахід.

Джерело 24 канал
дата 15.04.2018
категорії Наука
поділитися
Топ новин на UA|TV